معرفی مشاور تخنیکی وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی به کارمندان

naweed_admin
شنبه ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۰:۵۰
سید حسن عدلیار مشاور تخنیکی وزارت مخابرات

محترم پوهاند سید حسن عدلیار که جدیدا به عنوان مشاور تخنیکی وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی تقرر حاصل نموده، از سوی محترم احمد مسعود لطیف‌رای معین تخنیکی و مسلکی به کارمندان این وزارت معرفی و رسماً کار خود را آغاز کرد.

محترم احمد مسعود لطیف رای، پوهاند سید حسن عدلیار را که در رشته کمپیوتر ساینس دارای سند دکتورا و از جمله کادر‌های علمی کشور می‌باشد شخص مسلکی و واجد شرایط برای این وظیفه توصیف نموده و از همکاری‌های قانونی رهبری وزارت مخابرات در انجام و رسیدگی به امور، به ایشان اطمینان داد.

سید حسن عدلیار

همچنان محترم پوهاند سید حسن عدلیار از رهبری وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی که فرصت خدمت را به ایشان فراهم نموده اند تشکر نموده و اطمینان داد که در جهت دستیابی به اهداف این وزارت به صورت مسلکی در همکاری با سایر ادارات صادقانه کار نماید.

قابل یادآوری است، از اینکه محترم سید حسن عدلیار در رشته کمپیوتر ساینس دارای سند تحصیلی به سویه دکتورا می‌باشد و در بسیاری از بخش‌های مسلکی اجرای وظیفه کرده و دارای تجربه کافی بوده، از جانب رهبری وزارت مخابرات به مقام عالی ریاست الوزرا پیشنهاد گردیده بود که بعد از منظوری آن مقام عالی، رسماً به عنوان مشاور مسلکی این وزارت توظیف گردید.

سید حسن عدلیار مشاور تخنیکی وزارت مخابرات

 

تازه ترین خبر

دوشنبه ۱۴۰۲/۳/۸ - ۸:۵۸
Background image

وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی با یک تعداد سرمایه گذاران کشور ترکیه دیدار نموده و در باره همکاری‌های دوجانبه در بخش تکنالوژی و مخابرات بحث کردند

محترم الحاج مولوی نجیب الله حقانی وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی با هیئت سرمایه گذاران کشور ترکیه تحت ریاست محترم ایدین ایدوگان نماینده و مستشار اسبق ترکیه...

پنجشنبه ۱۴۰۲/۱/۱۰ - ۱۳:۳۵
Background image

دیدار سرپرست وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی با مسوولان شرکت MTN

محترم الحاج مولوی نجیب الله حقانی سرپرست وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی، با محترم عباد رضا رییس شرکت MTN و محترم هدایت الله زاهد رییس خدمات موسسه‌یی این شرکت دیدار...

پنجشنبه ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۰:۱۳
Background image

جلسه میان وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی و شرکت MTN به صورت آنلاین دایر گردید

در این جلسه؛ محترم الحاج مولوی نجیب الله حقانی سرپرست وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی، محترم پوهنیار احمد مسعود لطیف‌رای معین تخنیکی و مسلکی وزارت، محترم عطامحمد یاری معاون تخنیکی. . .

بازگشت به خبر