وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی جایداد این وزارت را که سال ها قبل غصب شده بود دوباره بدست آورد

naweed_admin
شنبه ۱۴۰۱/۱۱/۲۲ - ۱۱:۵۰
MCIT Map

در نتیجه تلاش وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی ۸ قسمت از زمین‌هایی ملکیت این وزارت که در منطقه مهتاب-قلعه شهر کابل، به طور غیرقانونی تصرف شده و عواید آن به جیب شخصی افراد می رفت، بازگردانده شد.
این زمین به مساحت ۵۵ جریب که در منطقه دشت برچی ولایت کابل واقع می‌باشد، توسط ۸ تن از مقامات پیشین این وزارت غصب شده بود. به منظور استرداد قانونی ملکیت متذکره، موضوع به ریاست قضایی کشور ارسال و بنابه حکم محکمه، زمین دوباره به وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی مسترد و از تصرف افراد متخلف آزاد شد.
اکنون ۷ قسمت از جایداد مذکور به قرارداد، داده شده که عواید آن به صورت ماهانه به بیت المال سپرده می شود و یک قسمت دیگر آن در حال تخلیه و در اختیار این وزارت می‌باشد.
قابل یادهانی است که این ملکیت وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی سه دهه پیش توسط وزیر وقت مخابرات در اختیار افرادی قرار داده شده بود که بطور شخصی از آن استفاده می کردند، اما اکنون جایداد مذکور با تلاش این وزارت مسترد و تمام عاید آن به بیت المال انتقال می‌یابد.

تازه ترین خبر

دوشنبه ۱۴۰۲/۳/۸ - ۸:۵۸
Background image

وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی با یک تعداد سرمایه گذاران کشور ترکیه دیدار نموده و در باره همکاری‌های دوجانبه در بخش تکنالوژی و مخابرات بحث کردند

محترم الحاج مولوی نجیب الله حقانی وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی با هیئت سرمایه گذاران کشور ترکیه تحت ریاست محترم ایدین ایدوگان نماینده و مستشار اسبق ترکیه...

پنجشنبه ۱۴۰۲/۱/۱۰ - ۱۳:۳۵
Background image

دیدار سرپرست وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی با مسوولان شرکت MTN

محترم الحاج مولوی نجیب الله حقانی سرپرست وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی، با محترم عباد رضا رییس شرکت MTN و محترم هدایت الله زاهد رییس خدمات موسسه‌یی این شرکت دیدار...

پنجشنبه ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۰:۱۳
Background image

جلسه میان وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی و شرکت MTN به صورت آنلاین دایر گردید

در این جلسه؛ محترم الحاج مولوی نجیب الله حقانی سرپرست وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی، محترم پوهنیار احمد مسعود لطیف‌رای معین تخنیکی و مسلکی وزارت، محترم عطامحمد یاری معاون تخنیکی. . .

بازگشت به خبر